تو این دوروز اندازه ی پشم درس نخوندم.الان گفتن فردا هم تعطیلِ.ما اصلا نمیدونیم شنبه ساعت چند باید بریم امتحان و اصلا امتحان هست یا نه. شنبه امتحان ریاضی دارم.توکل به خدا:) هرچی زور دارم میخونم تا ببینم چی میشه.برای فردا یه جلسه کلاس خصوصی گرفتم.برای یه ساعت.ایشالا که تاثیر داشته باشه.

کلی امتحان شفاهی و کنفرانس و پروژه های تحویل داده نشده رو دستمون مونده=) نمیدونیم چی میشه=| الان یه ماهه که کلا عربی نداشتیم.یه درس از ترم اول مونده و باید خودمون برای امتحان بخونیم. فردا کلاس رفع اشکال ریاضی داشتیم.سه شنبه قرار بود تحقیقای ورزش رو ببرم وگرنه نمره ام رو کم میداد.همیشه هم تعطیل بودن خوب نیست!

البته آلودگی هوا هم ما رو قشنگ گذاشته سرکار. شبا که میریم بیرون لباسامون بوی دود میگیره  روز بعدش چنان آفتاب درخشان می تابه که اصلا نگم براتون:)

برای فردا دیگه قشنگ میشینم برای امتحان میخونم=) با چسناله کردن و آه و من بلد نیستم هیچی درست نمیشه! من امسال برای رسیدن به چندتا چیز به معدل درست حسابی احتیاج دارم=) دستمو میذارم تو دست خدا و میرم جلو^ــ- فقط امشب باید اتاقمو جمع و جور کنم:)

یه چیزی رو دلم نمیاد نگم:) با زهرا کف آشپزخونه خوابیده بودیم.دست و پامونو قشنگ از هم باز کرده بودیمD: زهرا داشت رویاهاشو یا بهتره بگم رویاهامونو بلند بلند میگفت:)  رسید به یدونه خوشگلاشداشتیم باهم یه ریتمی رو زیر لب زمزمه میکردیم:) یهو من یه آه بلند کشیدم گفتم کاش بشهD: زهرا همینطوری که چشماش بسته بود گفت کاش "اون" قبول کنه=) که یهو صدای "اون" اومد که داشت همون ریتم رو زیر لب زمزمه میکرد ینی اون صحنه ای که منو زهرا پَرو پاچه رو جمع کردیم خدا بود

ما امشب کریسمس رو جشن گرفتیم بله! من همونیم که دوسال پیش همینجا نوشتم "هپی کریسمس و درد:/ پدرتون مسیحی بوده یا مادرتون که کریسمس رو جشن میگیرین؟" ولی خب من الان دوسال بزرگ شدم و فهمیدم شاد بودن میشه به هر بهانه ای اتفاق بیفته:)))) تو این همه حال و هوای بد،مگه چه اشکالی داره یه بهانه برای خوشی پیدا کنیم آخه؟:) امشب یکی از خوشگل ترین شبای امسال شد. مثلث ما یه مثلث بی نظیرهD: تو اسکلا تکیم ما سه تا:)

+درختمون چراغ نداشت اصلا درخت کریسمس نبود:/ ولی کوکیمون خوشمزه بودD: میدونم کسی تو کریسمس شربت آبلیمو نمیخوره:/ اما ما متاسفانه هوس کرده بودیم=| به جا اون شربتی که قبل از قهرمانی پرسپولیس فاطمه ریخت رو فرش و نذاشت بخوریم:/

امتحان ,کریسمس ,اصلا ,زهرا ,امشب ,میشه ,برای امتحان ,برای فردا منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مرجع دانلود کارتون-بازی-موزیک و ....... اهواز درس مستند داستانی ناب آموزشگاه مجازی طراحی و نقاشی الف مووی tojiba فروش ترازو دانلود فایل های کمیاب دانلود آهنگ جدید , اس موزیک , آهنگ جدید , دانلود آهنگ 94